Jídelní set 4x židle + stůl Catini FABIAN

Kód: 100NB07044
Skladem ne
9999,00 Kč
5999,00 Kč

Sdílet s přáteli


Popis

Moderní jídelní set FABIAN ve skandinávském stylu do každého moderního interiéru.

Elegantní, sofistikovaný a důmyslný ? Takový je jídelní set FABIAN se čtyřmi židlemi v rozměrech 51 x 42 x 88 cm. Set se skládá z jídelního stolu, jehož světlá horní deska je zhotovena pomocí dýhované MDF desky v krásné přírodní barvě. Atraktivní podnož je vyrobena z oceli v černé barvě ve velmi zajímavém designu doplněným dřevěným prvkem.

Jídelní stůl FABIAN vám jistě může nabídnout dlouholetou funkčnost, dokonalý a odolný design vůči měnícím se trendům, abnormální spokojenost při užívání a manipulování se stolem. Stůl má rozměry 140 cm x 80 cm což je ideální pro čtyři členy rodiny.

Co by to bylo za jídelní set bez pořádné jídelní židle? Jídelní židle je základní kousek vybavení domácnosti, a proto tu pro Vás máme elegantní, velice luxusně působící jídelní židle .

Tato jídelní židle je velice rozmanitým kouskem, který dýchá osobitostí a vnese do vašeho domova moderní atmosféru. Navíc je tato židle designově velice nadčasová, kombinace moderního vzhledu a kvalitních materiálů, tak umožňuje používání této židle po řadu let.

Židle je čalouněná na dotek velice příjemnou tkaninou, touto tkaninou je totiž samet, který má velice specifický, lesklý vzhled. Sametová tkanina je oblíbená především díky svému měkkému povrchu, který pak dopřává příjemné sezení. Moderní vzhled židle je navíc stvrzen elegantním prošíváním opěrky a černými nohami z masivní oceli.

Parametry:


Set obsahuje čtyři židle a obdélníkový stůl.
Stůl z MDF desky v barvě přírodního dřeva, nohy jsou kovové, lakované černě.
Židle jsou čalouněné šedou sametovou látkou, nohy kovové v černé barvě.

Rozměry stolu: 140 x 80 x 77 cm

Rozměry židle: 51 x 42 x 88 cm

Návod na montáž a správné používání v českém jazyce je součástí každého balení.
Záruka 2 roky.

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit