Avenberg: oblékáme nový kabát za tři, dva, jedna…

19. března 2024 ∙ 2 min čtení

Jaro je tu a rozkvétá nejen vaše zahrada, ale i naše značka. I když jsme však změnili vzhled, naše hodnoty zůstávají stále stejné. Přinášíme vám skvělé kousky za bezkonkurenční ceny. Pojďte se seznámit.

Těší mě, jsem váš nový Avenberg

Nové logo, nové linie, barvy i webové stránky. Změny si všimnete na první pohled a jistě vás napadne, cože se to děje? Zdánlivě nic zásadního, a přitom velké změny. Hlavní myšlenka zůstává stejná, chceme vám pomoci vykouzlit si nejen doma, ale i na zahradě své království, své útočiště před všemi starostmi a ruchem okolního světa. A to za bezkonkurenční ceny, které jsou dostupné všem. Protože pohoda není jen pro vyvolené.

S Avenbergem si užijte relax při grilování, koupání, práci na zahradě či dílně i lenošení doma. A starosti s hledáním a nákupem toho vhodného vybavení můžete nechat na nás. Serióznost i stabilita jsou naše neměnné hodnoty. Chceme ale jít s dobou. A také vám zlepšit zážitek z nakupování. To jsou ve zkratce hlavní hnací motory, které nám dodávají chuť a energii jít zase o krok dál. Nebo rovnou hned o tři kroky…

Raz, dva, tři a hotovo? Ale kdepak, to je teprve začátek

Nové logo a vizuální identita však není to jediné, co je u nás nového. Mění se i webové stránky a e-shop, výběr a nákup zboží pro vás bude snazší, doslova, než napočítáte do tří, objednané zboží bude na cestě k vám domů.

Změna přináší lepší orientaci v naší nabídce i příjemnější zážitek z nakupování. Jsme nadšení, že vám můžeme ukázat novou tvář Avenbergu a těšíme se na vaše reakce a zpětnou vazbu. Vítejte v nové éře, kde společně tvoříme příběhy plné inspirace a radosti z každodenního života.

Přijďte i jen tak pobýt

A nemusíte k nám chodit jen nakupovat. Přijďte si i pro radu či inspiraci. Ať už jde o grily, zahradní nábytek, nebo třeba tipy na svěží letní večeři, to nejlepší relaxační křeslo, nebo pomocníky pro práci na zahradě či dílně. V našich článcích i příspěvcích toho najdete mnohem víc.

Tak pojďme si užívat nákupy v novém za tři, dva, jedna…

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit