Doprava

Způsoby doručení

V případě objednání zboží Vám bude doručeno následujícími způsoby:

• Balíková služba Česká pošta - balík do ruky / DPD – obvyklé odeslání do 7 pracovních dnů, doručení dle vytíženosti přepravce, nejčastěji do 24h od převzetí zásilky - V předvánočním čase je vytíženost přepravců vyšší, berte tento fakt v zřetel

Přepravné od 159,- Kč s DPH, výše přepravného závisí jednak na velikosti a hmotnosti, ale také samozřejmě na množství - počtu objednaných kusů v objednávce. Podrobnosti o výsledné ceně přepravy vždy zjistíte podle vybraného sortimentu při vložení zboží do objednávkového košíku ještě před potvrzením objednávky. Objednané zboží Vám doručí kurýr-řidič přepravní společnosti na Vámi uvedenou adresu kdekoliv v ČR přibližně (průměrná doba dodání) do 24 hodin od odeslání zásilky z našeho skladu. V okamžiku převzetí zásilky přepravcem obdržíte SMS zprávu s potvrzením o přijetí do přepravy spolu s číslem zásilky. Poté můžete sledovat pohyb Vaší zásilky na internetových stránkách www.ceskaposta.cz / www.baliky.cz  v poli sledování zásilek. Pokud Vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, nechá Vám na místě písemné oznámení o nedodání zásilky. V případě nedodání zásilky můžete kontaktovat přepravní společnost na uvedeném telefonním čísle na oznámení s domluvou náhradního doručení nebo vyzvednutí zásilky. 

• Nadrozměrné zásilky, paletová přeprava – Česká pošta-paleta / TOPTRANS / FOFR – obvyklé odeslání do 7 pracovních dnů, doručení dle vytíženosti přepravce, nejčastěji do 24h od převzetí zásilky - V předvánočním čase je vytíženost přepravců vyšší, berte tento fakt v zřetel

Objemnější nebo těžké zboží a dále vícekusové zásilky, jako například některý zahradní nábytek, zahradní domky apod. které nelze přepravit v balíkové přepravě zasíláme na paletách specializovanou službou nadrozměrných zásilek – paletovou přepravou České Pošty nebo kurýrem TOPTRANS / FOFR. Přepravné od 399,- Kč s DPH.

Cena přepravy je opět závislá na velikosti a hmotnosti zásilky, ale také na celkovém objemu. Výhodou při paletové přepravě je větší bezpečnost a odolnost proti rozbití zásilky. Palety jsou vždy jednotlivě zkompletovány a zabaleny, jejich přeprava probíhá vždy manipulační technikou.

Přeprava paletových – nadrozměrných zásilek probíhá specializovaným oddělením České pošty na nadrozměrné zásilky nebo kurýrem TOPTRANS / FOFR.  Přeprava paletových zásilek je operována přepravními uzly nebo dopravními depy nákladními automobily a manipulační technikou, nikoliv klasickými pracovníky přepážek.

Informace o pohybu zásilky: Při převzetí paletové zásilky Českou poštou / TOPTRANS / FOFR do přepravy obdržíte potvrzující SMS zprávu. Doručování probíhá vždy v pracovních dnech. Z důvodu a povahy velikosti přepravovaných zásilek  je nutný vždy telefonní kontakt na příjemce. Po přijetí a převzetí zboží je prázdná paleta vždy vrácena Českou poštou / TOPTRANS / FOFR zpět ihned po převzetí.

Dobírečné je u balíkové služby Česká pošta ve výši 29,- Kč, u nadrozměrné přepravy – paleta 39,- Kč

Faktura (daňový doklad) je vždy součástí dodávky a slouží zároveň jako záruční list, tedy doklad pro případnou reklamaci. V případě, že je součástí i nepotvrzený záruční list, rádi Vám jej potvrdíme po zaslání poštou.

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit