Hliníková bioklimatická pergola s lamelami 3 x 3 M

Kód: 100ZA23190
Přijímáme objednávky Dostupné od 15. května 2023
38999,00 Kč

Sdílet s přáteli


Popis

Hliníkové pergoly s otočnými lamelami představují elegantní a praktický stínící střechový systém tvořený otočnými lamelami z extrudovaného hliníku. Díky těmto otočným lamelám je možno dosáhnout potřebného stupně stínění, nezbytné ventilace, ochrany před deštěm a sněhem. Za deště odvádí vodu odvodňovací systém skrytý v podpěrách a lamelách. Tento systém je funkční i po dešti, kdy zbylou dešťovou vodu po otevření lamel tento odvodňovací systém zachytí, a prostor pod pergolou tak zůstane stále suchý.

Hliníková pergola s lamelami – poskytuje elegantní a jednoduchý design konstrukcí, jenž nenaruší styl žádné – ani tradiční, ani moderní – budovy.
Zastřešení je vyřešeno lamelovou otočnou střechou, která vás ochrání před nepříznivým počasím. Malá ručně ovládaná klika ovládá mechanismus střechy, kterou je možné částečně nebo i úplně zatáhnout.

Pro ty, kdo vyžadují to nejlepší na trhu je pergola ideálním řešením. Naše pergola je vhodná na terasy, atria, verandy či jako volně stojící objekt na zahrady. Montují se samostatně nebo tvoří součást domu.
Pergolu dodáváme jako jednoduchou stavebnici a její montáž zvládne šikovný kutil s pomocníkem díky přiloženému návodu postavit svépomocí.


Parametry:


Šířka : 3 m
Hloubka : 3 m
Konstrukce v barvě antracit
Ovládání závěsnou klikou

Návod k obsluze a montáži v českém jazyce.
Záruka 2 roky.


Kategorie:

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit