Zahradní gril Plancha Buschbeck GIANT

Kód: 100ZA05171
    
Skladem ano
9999,00 Kč

Sdílet s přáteli


Popis

Buschbeck Giant se prodává jako plancha gril s velkým úložným prostorem a v moderním designu. Může být použit pro nízkotučné grilování potravin. Jeho konstrukce se skládá z odnímatelné grilovací desky vyrobené z nerezové oceli o tloušťce pěti milimetrů. Plášť a základna byly vyrobeny z práškově lakované oceli.

Gril nabízí různé horké grilovací zóny. V případě potřeby může být také použit jako čistý krb se dřevem. Mezi další speciální funkce patří integrovaný a extra velký úložný prostor pro dřevěné uhlí a nádobí.

Celková velikost je Š x V x H: 115 x 86 x 80 cm s téměř 40 kilogramy v celkové hmotnosti. Rozsah dodávky zahrnuje základnu, misku, grilovací desku a montážní pokyny.

Plancha Grill Giant od Buschbecku je prezentován v moderní podobě včetně základny z práškově lakované oceli. Z toho se také skládá grilovací podnos, rošt byl vyroben z nerezové oceli. Materiál slibuje efektivní výsledky a solidní kvalitu. Svědčí o tom i poměrně vysoká celková hmotnost konstrukce necelých 40 kilogramů. V základně je prostor pro uhlí, dřevo a grilovací náčiní. Díky polootevřené grilovací desce existuje řada možností přípravy a pohodlná manipulace. Můžete například vařit grilované brambory v hliníkové fólii v uhlí.

Plancha nikdy neomrzí potěšením grilovací komunity speciálními nabídkami. Ohnivá mísa z robustní oceli je dodávána s deskou vyrobenou ze snadno udržovatelné a nerezové oceli. To je ideální pro grilování s nízkým obsahem tuku, jako jsou středomořské pokrmy. To vše sedí na základně také z oceli. Gril a designový prvek v jednom, abych tak řekl – protože kdo je s grilováním hotový, může večer zakončit u táboráku v ohništi.

Parametry:


Materiál: Ocel
Barva: černá
Celková velikost : Š x V x H: 115 x 86 x 80 cm
Hmotnost : 40 kg

Návod na montáž a správné používání v českém jazyce je součástí každého balení.
Záruka 2 roky.

0
    
0 Hodnocení

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.

Kategorie:

K tomuto výrobku zákazníci nejčastěji nakoupili

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit