Automatický vysavač Planet Pool Orca 40 AKU

Kód: 100ZA01086
    
Přijímáme objednávky Dostupné od 5. června 2023
4190,00 Kč
3999,00 Kč

Sdílet s přáteli


Popis

Automatický AKU vysavač Pool Planet Orca 40 AKU, vhodný pro nadzemní i zapuštěné bazény s plochou do 30 m², výdrž baterie 50 min, filtr s jemností filtrování 180 mikronů, lehký – snadný na manipulaci, velký pomocník pro údržbu vašeho bazénu (pouze dno)

Robotický AKU vysavač do bazénu je malý pomocník svým rozměrem, ale velký pomocník čistícím efektem. Odstraní drobné částečky jako listí, řasy, drobné kamínky a další částečky nečistot a samostatně vyčistí celý bazén od usazenin.

Automatický bateriový vysavač Orca 40 AKU vyčistí bazény do velikosti 30m2 a má výdrž 50 minut nepřerušené práce. Tento vysavač se vyznačuje nejen jednoduchou manipulací, ale také kvalitní dobíjecí baterií (součástí balení) s dlouhou životností, což má pozitivní vliv na životní prostředí.

Automatický vysavač Orca 40 AKU vyčistí celé dno vašeho bazénu bez nutnosti běžící filtrace nebo připojení na elektrickou síť. S pouhými 3,5 kilogramy je lehčí než malý vysavač, a proto se velmi snadno používá. S výkonem 30 W spotřebuje bazénový robot méně elektřiny než domácí notebook. Sacím otvorem zajišťuje optimální čištění. Pohybem vysavače navíc dochází k jemnému víření vody, čímž se výrazně zlepšuje její kvalita a snižuje se spotřeba přípravků na péči o vodu.

Vyčištění vysavače od nasbíraných nečistot je tak snadné. Otevřením třech přesek se vysavač rozdělí na dvě části (motor a filtr), vyprázdníte a opláchnete síto pod tekoucí vodou. Konec ručních a poloautomatických vysavačů, žádné proplachování filtračního písku.

Vysavač je vhodný pro všechny typy bazénů (plastové, s folií, keramické, zděné). Vysavač je také vhodný pro provoz ve slané vodě.

Parametry:


Pro max plochu bazénu - 30 m2
Pro max hloubka bazénu - 2 m
Doba čištění na nabití - 50 minut
Doba nabíjení: 3-4 hodiny
Kapacita baterie: 7.8AH lithium
Jemnost filtrování - 180 mikronů
Váha vysavače - 3,5 kg
Výkon motoru - 30 W
Filtrační systém - vyjímatelné filtrační síto
Rozměr: 36,5 (d) x 38,5 (š) x 24,9(v) cm
Napětí: 12,6 V

Obsah balení:
Vysavač (vč. filtru)
Nabíječka baterií
Hák pro teleskopickou tyč
Záruka 2 roky
Návod k použití

0
    
0 Hodnocení

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.

Kategorie:

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit