Dílenský pracovní stůl - Hoblice Avenberg GRUNDFACH 2024

Kód: 100DN04005
    
Přijímáme objednávky Dostupné od 13. srpna 2024
3 499 Kč

Sdílet s přáteli


Popis

Velký a komfortní model pracovního stolu značky Avenberg, který uspokojí potřeby každého kutila i řemeslníka! Hledáte robustní a odolný pracovní stůl do své dílny nebo garáže? Hoblice GRUNDFACH je ideální volbou. Vyrobená z masivního exotického dřeva kaučukovníku nabízí nejen velkou pracovní plochu, ale také lepší možnosti pro uložení nářadí a náčiní. Lakovaný povrch stolu zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení.

Praktické úložné prostory a kvalitní zpracování pro vaše pohodlí! Dílenský pracovní stůl GRUNDFACH je vybaven praktickou odkládací policí a dvěmi šuplíky, které vám umožní snadno uložit všechny vaše nástroje a potřebné vybavení. Boční svěrák a kovové zápustky zvyšují funkčnost stolu a umožňují snadné uchycení materiálů během práce.

Jednoduchá montáž a dlouhá záruka! Jednoduchá montáž stolu je zajištěna díky přiloženému návodu k obsluze v českém jazyce. S váhou 45 kg je stůl dostatečně stabilní a odolný. Navíc se můžete spolehnout na 24měsíční záruku.

Vlastnosti

Směr Robustní provedení z masivního exotického dřeva – kaučukovník
Směr Povrchová úprava – lakování / bezbarvý lak
Směr Praktická odkládací police pro uložení nástrojů a nářadí
Směr 2 šuplíky pro lepší organizaci
Směr Boční svěrák a kovové zápustky pro upevnění materiálů
Směr Jednoduchá montáž

Detaily produktu

Velikost: 1520 x 620 x 820 mm
Váha: 40 kg
Balení: 1560 x 560 x 160 mm


GRUNDFACH je nezbytnou součástí každé dílny nebo garáže. Nabízí kombinaci kvalitního materiálu, praktických úložných prostor a robustní konstrukce, která vám umožní snadno a pohodlně pracovat.

0
    
0 Hodnocení

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit