Zahradní gril Avenberg YUROK

Kód: 100ZA05010
    
Skladem ano
6999,00 Kč
3999,00 Kč

Sdílet s přáteli


Popis

Avenberg YUROK je funkční dekorativní, konvertibilní ohniště, které do vašeho venkovního prostoru přináší krásu, teplo, možnost grilování a posezení. Když je čas pobavit se pod širým nebem, tento elegantní venkovní gril se promění v hřejivé a příjemné centrum pro vaření.

Grilovací kruh značky Avenberg ze série YUROK má průměr 80 cm a výšku 96 cm. Je vyrobený z robustního materiálu, který zaručuje dlouho výdrž grilu. S tímto grilovacím kruhem si užijete grilovaní v optimální pracovní výšce, které bude stejně příjemné jako posezení s přáteli kolem hořícího ohně.

Spojení jednoho z oblíbených evropských stylů vaření a fantastického ohniště do jednoho produktu je přesně to, co dělá gril Avenberg YUROK s ohništěm plancha. Navíc je ideální pro použití jako velká ohniště nebo jako gril ve stylu plancha,YUROK přináší to nejlepší z obou světů!
Ve španělské kuchyni la plancha znamená „grilovaný na kovové desce“. Recepty vařené ve stylu la plancha se tradičně vaří na kulatém, plochém kovovém talíři. Kromě toho kruhový tvar varného kruhu YUROK o tloušťce 4 mm mění distribuci tepla tím, že umožňuje jeho radiální šíření. Výsledkem je velmi horká varná plocha, která lépe opéká maso, ryby nebo zeleninu než jakýkoli jiný povrch a zároveň zanechává vnitřek masa nebo ryb šťavnatý. Díky grilu systému Plancha proměníte vaši varnou desku během chvíle na gril a získáte tak dokonalou chuť venkovního grilování po celý rok. Steaky ugrilované k dokonalosti, správně křupavý chřest a opražené mušle s křupavou kůrkou a měkkým vnitřkem, kdykoliv se vám zachce. všechny přísady se grilují rovnoměrně, kamkoliv je umístíte, jelikož se teplo rozvádí rychle a po celé ploše grilu. Díky nepřilnavému povrchu lze použít méně oleje.

Popel se shromažďuje v popelníku, který lze snadno vyprázdnit, a v úložném prostoru pod ním je dostatek místa pro skladování dřeva. Vysoká hmotnost grilu zajišťuje nezbytnou stabilitu. Pokud se nevyužívá, měl by být gril chráněn před vlhkostí. Je zde možná mírná patina vlivem počasí.

Parametry:


Materiál: Ocel
Barva: černá
Celková velikost : 80 x 96 cm
Hmotnost : 32 kg

Návod na montáž a správné používání v českém jazyce je součástí každého balení.
Záruka 2 roky.

0
    
0 Hodnocení

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit